Klub Psychoedukacja

Klub dla profesjonalistów

Strefa logowania

zarejestruj
Jesteś tutaj: Klub Psychoedukacja » O Klubie

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ważne informacje, wpisz swój adres e-mail.
Pracując z rodziną
Nadwaga to nie tylko

O Klubie

Nazywam się Magdalena Jarzębowska jestem psychologiem, spec. psychodietetyki, trenerem warsztatów psychologicznych rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Na co dzień pracuję z klientem nad przezwyciężeniem  problemów z nadmierną masą ciała.

Od przeszło 10 lat zmagam się z jego niemocą i trudnościami, jakie stoją na drodze koniecznej zmiany. Od tego czasu poszukuję też, skutecznych narzędzi, aby drogę tę uczynić bardziej zrozumiałą i możliwą do pokonania. 

Moją zawodową ideą fix jest dzielenie się moimi odkryciami i doświadczeniami z innymi specjalistami. W tym celu łączę moją pasję - jaką jest psychodietetyka z satysfakcją jaką daje mi praca z grupą.  Prowadze liczne warsztaty kierowane do dietetyków, lekarzy, psychologów, nauczycieli, itp. Współpracuję, jako wykładowca z Uczelniami Wyższymi w Polsce.

Podczas mojej trenerskiej pracy propaguję  idee  interdyscyplinarnego podejścia do problemu otyłości, namawiam do twórczego poszukiwania dróg w terapii osób borykajacych się z problemem otyłości. Nie mniej ważnym celem, jaki mi przyświeca jest integrowanie szerokiego środowiska specjalistów, pracujących nad sposobami radzenia sobie ze zbędnymi kilogramami, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

 

Życzę odnalezienia w Klubie potrzebnej wiedzy i inspiracji do codziennej pracy.

Magdalena Jarzębowska

                                                                                                                                                                                

 


 

 


Zdjęcia

 Licznik odwiedzin: 7437
Autor: admin
© Klub Psychoedukacja - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.