Strona główna / Przydatne książki

Przydatne książki


Nadwaga, to więcej niż złe odżywianie. Scenariusze warsztatów psychodietetycznych dla dzieci w wieku 9-12 lat

Nadwaga, to więcej niż złe odżywianie.... - to publikacja zawierająca konkretne scenariusze warsztatów, które można w całości poprowadzić podczas zajęć lekcyjnych lub w środowisku poza szkolnym.

Więcej
Siła Woli. Odkryjmy na nowo, co w człowieku najpotężniejsze. R. Baumei
Siła woli wyjaśnia jak stawiać sobie realistyczne cele, jak śledzić postępy i jak nie tracić wiary w obliczu niepowodzenia.Kiedy wdroży się prawidłowe nawyki i odpowiednio dobierze technikę, praca nad siłą woli staje się prostsza, gdyż do unikania pokus potrzeba mniej świadomej energii. Więcej
Siła nawyku, Duhigg Charles

Nie możesz wyplenić złego nawyku, możesz go jedynie zastąpić przez inny nawyk.

Więcej
Na początku byl głód. Konarzewski Marek
Nasza fizjologia jest w dalszym ciągu bardziej dostosowana do menu paleontologicznego niż do produktów z półek supermarketów. Więcej
Samolubny mózg. Dlaczego diety nie działają. Peters A

Mózg w bezwzględny sposób kontroluje metabolizm naszego organizmu. Chroniczny stres jest jednym z podstawowych czynników odpowiedzialnych za otyłość.

Więcej

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Czytaj więcej »

Projekt i wykonanie - Freeline.