Strona główna / Aktualności / Psychodietetyk na rynku. Jak pozyskać nowego klienta.

Psychodietetyk na rynku. Jak pozyskać nowego klienta.

Jak zaistnieć w świadomości klientów?

Badania wykazują, że blisko 90% Polaków wyszukuje lekarzy i specjalistów w internecie. W sieci szukamy nie tylko kontaktu do eksperta z danej dziedziny, ale przede wszystkim opinii na jego temat. To właśnie dlatego tak ważne jest zaistnienie danej działalności w internecie – jeśli nie możesz sobie pozwolić na własną stronę internetową, warto pojawić się w katalogach zrzeszających specjalistów z tej samej branży oraz prowadzić dialog z potencjalnymi klientami w serwisach społecznościowych (np. na Facebooku). Dzięki temu twoje nazwisko stanie się znane w sieci, a twoi stali klienci z pewnością będą zamieszczać w internecie pozytywne opinie na twój temat – pamiętaj, że nikt nie jest lepszym sprzedawcą niż zadowolony klient, dlatego dbaj o poziom usług w swoim gabinecie i doceniaj stałych klientów.

Jak przyciągnąć uwagę nowych klientów?

Pamiętaj, że ludzie szukają w internecie… prawdy. Rzetelne przedstawienie swojej działalności, zdjęć gabinetu czy cennika usług sprawi, że staniesz się osobą wiarygodną i szybko zyskach przychylność nowych klientów.

Internauci szukają również… wygody! Dlatego zadbaj o to, by nie musieli cię szukać – to ty daj im się znaleźć w sieci. Zadbaj o pozycjonowanie swojej strony internetowej – pod okiem ekspertów zaprojektuj stronę WWW w taki sposób, by pojawiała się w wynikach wyszukiwania na pierwszych miejscach. Kiedy już klienci trafią na twoją stronę, daj im możliwość zarezerwowania wizyty przez internet i kontaktu z tobą o każdej porze dnia i w dowolnym miejscu. Kalendarz pełen wizyt – gwarantowany!

Aplikacja dla dietetyków

Booksy to aplikacja, która pomaga pozyskiwać nowych klientów. Oprócz możliwości rezerwacji wizyt 24h/7 z poziomu smartfona, tabletu lub komputera, Booksy umożliwia również zareklamowanie się w sieci – bez opłat za pozycjonowanie. Profil twojej działalności – z opisem usług, cennikiem, danymi kontaktowymi, zdjęciami gabinetu i rzetelnymi opiniami na twój temat,  jest widoczny na www.booksy.net  i zachęca nowych klientów do kontaktu z tobą. Zobacz, jak to wygląda na http://welcometobooksy.net/mjpsychoedukacja


Powrót
Zdjęcia

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Czytaj więcej »

Projekt i wykonanie - Freeline.