Klub Psychoedukacja

Klub dla profesjonalistów

Strefa logowania

zarejestruj
Jesteś tutaj: Klub Psychoedukacja » Warsztaty

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ważne informacje, wpisz swój adres e-mail.
Pracując z rodziną
Nadwaga to nie tylko

Warsztaty

 

Praktyka czyni mistrza, a zatem zapraszamy do nauki praktycznych umiejętności podczas warsztatów dla dietetyków, psychologów, edukatorów zdrowia i innych osób, które zawodowe zajmują się pomocą w przezwyciężaniu problemów z wagą.


Umiejętności terapeutyczne w gabinecie dietetyka

Praca z osobą otyłą, nad przezwyciężeniem jej problemu - to wyzwanie. Wie to każdy, kto podejmuje się towarzyszenia jej w zmianie nawyków żywieniowych. Sama wiedza żywieniowa specjalisty, choćby najlepsza - nie wystarczy, by pokonać z pacjentem drogę od początku do osiągniecia celu. Dlatego, opórcz wiedzy potrzebne są umiejętności, które wpłynął na to, że pacjent będzie wierzył, chciał i umiał poradzić sobie z otyłością.

Więcej
Zmotywuj się do zmiany. Jak prowadzic warsztaty grupowe dla osób odchu

Chcesz poprowadzić dobry warsztat, mający zmotywować do zmiany nawyków żywieniowych jego uczestników. Skorzystaj z gotowego scenariusza przygotowanego na bazie mojego doświadczenia i wiedzy w tym temacie.

Więcej
Metafora i wyobraźnia jako skuteczne narzędzie w pracy nad zmianą naw

Dwudniowe warsztaty inspirujące do kreatywności w pracy z pacjentami. Zapraszam na niezwykłą podróż w głąb własnej wyobraźni, która może być skutecznym narzędziem w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych.

 

 

WięcejLicznik odwiedzin: 1831
Autor: admin
© Klub Psychoedukacja - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.