Strona główna / Warsztaty

Warsztaty

Praktyka czyni mistrza, a zatem zapraszamy do nauki praktycznych umiejętności podczas warsztatów dla dietetyków, psychologów, edukatorów zdrowia i innych osób, które zawodowe zajmują się pomocą w przezwyciężaniu problemów z wagą.


Umiejętności terapeutyczne w gabinecie dietetyka

Praca z osobą otyłą, nad przezwyciężeniem jej problemu - to wyzwanie. Wie to każdy, kto podejmuje się towarzyszenia jej w zmianie nawyków żywieniowych. Sama wiedza żywieniowa specjalisty, choćby najlepsza - nie wystarczy, by pokonać z pacjentem drogę od początku do osiągniecia celu. Dlatego, opórcz wiedzy potrzebne są umiejętności, które wpłynął na to, że pacjent będzie wierzył, chciał i umiał poradzić sobie z otyłością.

Więcej
Zmotywuj się do zmiany. Jak prowadzic warsztaty grupowe dla osób odchudzających się.

Chcesz poprowadzić dobry warsztat, mający zmotywować do zmiany nawyków żywieniowych jego uczestników. Skorzystaj z gotowego scenariusza przygotowanego na bazie mojego doświadczenia i wiedzy w tym temacie.

Więcej
Metafora i wyobraźnia jako skuteczne narzędzie w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych.

Dwudniowe warsztaty inspirujące do kreatywności w pracy z pacjentami. Zapraszam na niezwykłą podróż w głąb własnej wyobraźni, która może być skutecznym narzędziem w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych.

 

 

Więcej

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Czytaj więcej »

Projekt i wykonanie - Freeline.