Klub Psychoedukacja

Klub dla profesjonalistów

Strefa logowania

zarejestruj

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać ważne informacje, wpisz swój adres e-mail.
Pracując z rodziną
Nadwaga to nie tylko

Pracując z rodziną dziecka otyłego. Skrzynka z narzędziami psychodietetyka.

To konkretne narzedzie do wykorzystania od zaraz, w praktyce dietetyka, lekarza, psychologa i innego specjalisty pracującego z problemem otyłości dziecięcej.  Autorką publikacji jest Kamila Koziara Głośna - psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta w duchu poznawczo - behawioralnym .

Jej celem jest ułatwienie specjaliscie, trudnej pracy z rodziną dziecka, poprzez prezentacje całego wachlarza rozwiązań terapeutycznych. Propozycje te przekierowują odpowiedzialność za zmianę nawyków żywieniowych z dziecka na rodziców. W książce znajdują się karty pomocne w diagnozie problemu oraz strategie działania. Zamieszczone narzędzia oparte sa na teoretycznych modelach dotyczących procesu zmian oraz na technikach behawioralnych ukierunkowanych ma zmianę zachowania rodziny. Wyróżnić można karty dla specjalistów i oddzielne karty dla rodziców.

Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą poprawić skuteczność świadczonych przez siebie usług.

Kup teraz:


Pobierz zakupiony plik:

Jeżeli zakupiłeś już dostęp, sprawdź, czy została Ci przydzielona możliwość pobrania pliku. Od momentu przyznania dostępu masz 72h na pobranie pliku.Istnieje również możliwość płatności zwykłym przelewem na poniższe dane:

Praktyka Lekarska, Paweł Jarzębowski
ul. Startowa 12/45
20-352 Lublin

Nr konta bankowego: 47 1140 2017 0000 4702 0365 0736

© Klub Psychoedukacja - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.